OD PONAD 30 LAT  OFERUJEMY KOMPLEKSOWE USŁUGI Z ZAKRESU DRUKU I REKLAMY.

Drukarnia  Prograf specjalizuje się w tworzeniu szerokiej gamy materiałów reklamowych dla firm, które chcą rozwijać swój biznes i trafić do jak największej liczby klientów. Drukujemy produkty najwyższej jakości, mając do dyspozycji technologię druku offsetowego i cyfrowego. Poza artykułami, które możesz zamówić w naszej drukarni internetowej PROgraf24.pl, oferujemy tworzenie materiałów i produktów niestandardowych oraz druk na tkaninach. Informacje na temat realizacji, wycen i ofert uzyskasz, kontaktując się z nami mailowo: drukarnia@prograf.wroc.pl lub telefonicznie: 71 758 59 79.

NOWOCZESNOŚĆ OPARTA NA MOCNYCH FUNDAMENTACH

Nasza drukarnia Prograf działa we Wrocławiu już od 30 lat. Oczywiście w latach 80. nie byliśmy jeszcze internetowi… Realizowaliśmy w tamtym czasie ogromne ilości zleceń, głównie na rynek wrocławski, budując w ten sposób wiedzę i doświadczenie.
W roku 2009 nasza drukarnia, wraz z pojawieniem się nowych inwestorów, chwyciła wiatr w żagle. Rozbudowaliśmy park maszynowy, wprowadziliśmy nowe techniki druku, produkty i możliwość składania zamówień i sprzedaży on-line. Zainwestowaliśmy także w budowę działu kreacji. Dzięki temu dziś możemy zaoferować naszym klientom szeroki wachlarz usług i kompleksową obsługę, począwszy od projektu, poprzez druk cyfrowy lub offsetowy, aż po montaż wydrukowanych produktów.
Każdego roku realizujemy kilka tysięcy zleceń, zarówno na druki niskonakładowe, które wykonujemy w technologii cyfrowej, jak i wielkonakładowe realizacje offsetowe. Współpraca z nami to gwarancja wydruków w najlepszej dostępnej na rynku jakości.
Oprócz klasycznego druku przygotowujemy także nadruki na materiałach reklamowych i gadżetach typu: plecaki, torby, smycze, długopisy, teczki i wiele innych. Zapewniamy także montaż przygotowanych przez nas druków wielkoformatowych takich jak banery, siatki, billboardy.

PARK MASZYNOWY NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Z uwagi na kompleksowość usług oferowanych przez drukarnię Prograf dysponujemy rozbudowanym parkiem maszynowym opartym na najnowszych technologiach. Pozwala nam to wykonywać zlecenia na druk ulotek, druk plakatów, wizytówek, kopert, wszelkich materiałów reklamowych, ale także druk wielkoformatowy i druk na tkaninach. Przewagę nad konkurencją daje nam możliwość przygotowywania zleceń od projektu po wykończenie.

REALIZACJA MONTAŻY OUTDOOR

Mamy doświadczenie w reklamowych realizacjach outdoor. Montujemy bannery, billboardy, flagi, siatki wielkoformatowe – wszystko, czego potrzebuje Twoja firma, by zaistnieć w przestrzeni miasta. Wykonujemy rocznie setki tego typu zleceń.

DZIAŁ KREACJI DRUKARNI PROGRAF DO TWOICH USŁUG

Profesjonalna, wieloetapowa i kompleksowa obsługa klientów to dla nas priorytet. Dlatego oprócz zlecenia druku cyfrowego lub offsetowego możesz także zamówić u nas projekty materiałów reklamowych oraz identyfikację wizualną. Nasz doświadczony i kreatywny zespół zadba o unikatowość i najwyższą jakość przygotowywanych grafik, aby Twoja firma kojarzyła się klientom z nowoczesnością i klasą oraz budziła zaufanie. Oferujemy usługi w zakresie projektowania reklam, projektowania ulotek i wizytówek, projektowania dedykowanych kalendarzy i plakatów. Jeśli masz swój pomysł lub indywidualne potrzeby, skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci przekuć je w rzeczywistość..

DRUK OFFSETOWY I CYFROWY : ULOTKI, WIZYTÓWKI, TECZKI…

Klientom całej Polski i Europy oferujemy druk cyfrowy i offsetowy najwyższej jakości. Na rynku wyróżnia nas ekspresowa realizacja zamówień oraz łatwy w obsłudze sklep internetowy. Możesz nam zlecić:

 • druk ulotek reklamowych
 • druk ulotek promocyjnych
 • druk plakatów
 • druk wizytówek
 • druk kopert
 • druk kalendarzy online
 • druk teczek i segregatorów
 • druk wielkoformatowy
 • druk 3D
 • druk na tkaninach

lub zamówić nadruki na gadżetach reklamowych: torbach, plecakach, długopisach, teczkach czy smyczach.

PROJEKTOWANIE MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Nasz dział kreacji zaprojektuje dla Ciebie wszystkie materiały reklamowe, od wizytówek, po billboardy i siatki reklamowe. Swoje koncepcje opieramy na wynikach najnowszych badań ze sfery psychologii marketingu oraz talencie i pomysłowości naszych pracowników.

Możesz nam zlecić:

 • projektowanie reklam
 • projektowanie ulotek promocyjnych
 • projektowanie wizytówek online
 • projektowanie kalendarzy, kopert i teczek
 • projektowanie identyfikacji wizualnej
 • projektowanie kompletu materiałów reklamowych.

Zapraszamy na naszą stronę Drukarni Internetowej Prograf24